קהילה. חברה. סביבה

תרומה לקהילה

חברתנו מאמינה בצדק חברתי לצד זה הסביבתי, ובתרומה משמעותית לקהילה, ואנו מזמינים אתכם- חברות הייטק, מוסדות, מפעלים וארגונים-
להעביר אלינו את הפסולת האלקטרונית שברשותכם (כל ציוד אלקטרוני משומש או חדש, תקין או תקול), ולהיות שותפים לדרך החברתית והירוקה למען כולנו-
למען שותפות חברתית סביבתית ברת קיימא!

במסגרת עבודות המיון והמיחזור שלנו אנו מעסיקים בהעסקה ישירה בעלי מוגבלויות לצורך שילובם בקהילה ובעולם התעסוקה, וכן התחלנו פרויקט העסקה חדש של נכי צה"ל ונפגעי טראומה דרך משרד הבטחון

בנוסף, אנו מספקים עבודות פירוק ומיון פסולת וציוד אלקטרוני למרכזי תעסוקה מוגנים בסביבה, שם מועסקים בעלי צרכים מיוחדים בתפקוד נמוך יותר.

כמו כן, חברת מיחזור ירוק ישראל מצויה בשיתוף פעולה עם בית ספר לנערים ובוגרים צעירים מהחינוך המיוחד לצורך שילובם העתידי בתעסוקה עצמאית בשוק החופשי, דרך סדנאות של פירוק פסולת אלקטרונית.

העסקת בעלי מוגבלויות בהעסקה ישירה

במסגרת עבודות המיון והמיחזור אנו מעסיקים בהעסקה ישירה בעלי מוגבלויות לצורך שילובם בקהילה ובעולם התעסוקה. 

איתור העובדים מתבצע באמצעות תומכי תעסוקה של הקהילה המוגנת כשלאחר הכשרה קצרה ובדיקת התאמה הם הופכים לעובדים מן המנין- משמע בהעסקה ישירה ובמשרה מלאה.  

העובדים מתפעלים את כל הקשור למיון, להפרדה ולטיפול בפסולת האלקטרונית, תחת הכשרה צמודה, לימוד והשגחה. 

מנהל חטיבת בעלי המוגבלויות ב"חברת מיחזור ירוק ישראל" הינו בעל תואר ראשון בחינוך וכן בעל ניסיון חינוכי והדרכתי רב ועשיר, וככזה מאפשר את החיבור בין צורכי החברה והמרכז לצורכי העובדים תוך רגישות והתחשבות במקומות הנדרשים. 

העובדים גאים להיות חלק אינטגרלי מהחברה, ואנו גאים בהם, בעשייה השוטפת והמוצלחת ובמוטיבציה הרבה שהם מביאים עמם, ושמחים על הזכות הניתנת לנו לשלבם במפעל כמו שלנו.

בחירת יעד לתרומה

חברת מיחזור ירוק ישראל מאפשרת למפעלים, מוסדות וחברות לבחור יעדים לתרומה בשמם!

חברתנו מסייעת מעת לעת בתרומה של מוצרי אלקטרוניקה תקינים לעמותות שונות ברחבי הארץ – ואנו מזמינים אתכם להיות שותפים לבחירה ביעד התרומה! 

אנחנו מאמינים שערך אישי הוא עניין חשוב, כשלכל אחד יש את המקומות "שקוראים לו יותר"- אחד ישמח להעניק תרומה בשמו לארגוני צער בעלי חיים, אחר לפנימיות או לעמותות המסייעות לנשים בסיכון וכדומה. 

חברת מיחזור ירוק ישראל מציעה לכל ארגון שמעביר אלינו פסולת אלקטרונית באופן שוטף לבחור יעד לתרומה, ולהיות חלק מהעשייה החברתית שאנו מנסים לקדם

למען שותפות חברתית סביבתית ברת קיימא!

בית ספר לחינוך מיוחד

חברת מיחזור ירוק ישראל עובדת בשיתוף פעולה עם בית הספר הניסויי "יהודה הלוי" בנתניה, המיועד למתבגרים עם משכל גבולי, מוגבלות שכלית התפתחותית קלה ותלמידים על הרצף האוטיסטי בתפקוד בינוני- גבוה. 

המתבגרים מחולקים לשלוש שכבות על פי רמת התפקוד וטווח הגילאים שלהם, כשעולם העבודה מהווה את אחד הדגשים העיקריים בחיי השכבה, כהכנה להשתלבות עתידית מיטבית בקהילה. החשיפה לעולם העבודה הינה הדרגתית וכוללת סדנאות תעסוקה פנים מוסדיות, כשאחת החטיבות הינה של פירוק פסולת אלקטרונית. 

חברת מיחזור ירוק ישראל מספקת לנערים ציוד הדרוש להם לצורך עבודתם השוטפת  ושמחה לתרום למשימת ההכנה ולמטרת שילובם העתידי בעולם התעסוקה

למען שותפות חברתית סביבתית ברת קיימא!

הכרת תודה של ארגון אהבה

תעודת הערכה של תלמים תעסוקה